Modelové řady vozů Citroën

Osobní vozy

C3

Nový Citroën C3 je hatchback inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem

BERLINGO

Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost

Ë-BERLINGO

S plně elektrickým vozem CITROËN ë-Berlingo se každá cesta stává příjemným zážitkem. Elektrický pohon zajišťuje dynamický rozjezd díky okamžitě dostupnému točivému momentu. Jízda je plynulá a tichá bez vibrací z motoru.

C3 Aircross SUV

Všestranné, variabilní a kompaktní SUV CITROËN C3 Aircross vám usnadní každodenní činnosti.

NOVÝ C4

Objevte nový kompaktní hatchback CITROËN. Ať se rozhodnete pro jakýkoli pohon, nebude se lišit vzhledem ani vnitřním uspořádáním s ohledem na pohodlí a ergonomii.

NOVÝ Ë-C4

Nový CITROËN ë-C4 – 100% ËLECTRIC má stejné vlastnosti jako spalovací verze. Jeho styl, komfort i praktičnost jsou naprosto shodné. Ve městě umožňuje nový CITROËN ë-C4 vjezd do nízkoemisních zón a navíc si v něm užijete tichou jízdu bez emisí CO2.

NOVÝ C5 AIRCROSS SUV

Nový CITROËN C5 Aircross je nyní ještě osobitější a dynamičtější. Díky modernizaci je mnohem stylovější a při jízdě působí velmi elegantně.

NOVÝ C5 AIRCROSS SUV PLU-GIN HYBRID

Plug-in hybridní pohon nového SUV C5 Aircross zvyšuje cestovní pohodlí díky nesporným výhodám elektromotoru při každodenních cestách do 55 km (cyklus WLTP) a dostatečně vysokému dojezdu na dlouhých trasách, který zajistí benzinový motor.

Ë-SPACETOURER

Objevte elektrický velkoprostorový CITROËN ë-SpaceTourer, který nabízí pohodlí, flexibilitu, praktičnost a velký vnitřní prostor.

Užitkové vozy

JUMPY

Vzhled vozu Citroën Jumpy v sobě spojuje typické rysy užitkového vozu s prvky modelů SUV. Jeho harmonický, neokázalý design a vyvážené tvary navozují pocit jistoty a odolnosti

Ë-JUMPY

Elektrický CITROËN ë-Jumpy je ideálním dopravním prostředkem do města i jeho vzdálenějšího okolí.

JUMPER

CITROËN Jumper je charakteristický výrazným moderním designem zaměřeným na funkčnost a pohodlí. Robustní přední část vozu se světlomety vybavenými denním LED svícením vypovídá o jeho dynamice. Optimální ergonomické uspořádání kabiny vozu usnadňuje život za volantem a ideální poměr užitečného objemu a vnějších rozměrů zjednodušuje každodenní manipulaci s nákladem